Pages

Thursday, June 17, 2010

Wózki dziecięce

Wózki dzieciece pozwalają na wygodne spacery z naszą pociechą przez pierwsze lata jego życia. Przyszli rodzice powinni jednak wziąć pod uwagę to, że wózki dzieciece nie zmieniają się same z wiekiem malucha i trzeba stopniowo wymieniać nosidełko na gondolę, a później na spacerówkę. Czasem pierwsza gondola okazuje się za mała zanim dziecko potrafi siedzieć i przed skorzystaniem ze spacerówki potrzebna jest jeszcze większa gondola

Wielofunkcyjne wózki dzieciece sprawiają wrażenie, że wystarczą na wszystkie okazje – mamy fotelik do samochodu, który da się zamocować na stelażu, gondolę i spacerówkę. Takie wózki dzieciece są jednak bardzo drogie i niestety nie zawsze spełnią wszystkie nasze oczekiwania.

Co zrobisz, jeżeli gondola od kompletu szybko okaże się za mała? Czy jesteś przygotowana na kupno nowego wózka? Czy jeżeli będzie ci potrzebna większa albo lżejsza spacerówka kupisz po prostu nową? W takich przypadkach, żeby oszczędzić pieniądze, warto pomyśleć o wynajęciu potrzebnego rodzaju gondoli czy spacerówki, bo wózki dzieciece mogą nas doprowadzić do ruiny finansowej, jeżeli za każdym razem będziemy biegać do sklepu po nowy sprzęt.

No comments:

Post a Comment