Pages

Thursday, June 17, 2010

Spacerówka

Spacerówka najlepsza dla wojego malucha nie musi wcale być tą najdroższą dostępną na rynku. Dobra spacerówka, to taka, która odpowiada zarówno tobie, jak i dziecku. Oznacza to, że powinna być wygodna i bezpieczna dla malucha, a jednocześnie łatwa do prowadzenia dla opiekuna.

Jeżeli często wyjeżdżasz z dzieckiem, odpowiednia będzie jak najbardziej składana spacerówka, tak żeby zmieściła się do bagażnika samochodu, a nawet dała się upchnąć w pociągu. Możesz też wynająć odpowiednią do tego spacerówkę, a dużą i nieporęczną zostawić w domu.

Spacerówka na dużych pompowanych kołach przyda się do spacerów w terenie, a mała i lekka do chodzenia po mieście. Niestety nie wszędzie są windy i pochylnie, dlatego wielokrotnie docenisz lekki pojazd dla dziecka.

Mamy często wymieniają kilkakrotnie spacerówki, właśnie dlatego, że nie nadają się one do wszystkich zadań. Jeżeli inny model spacerówki jest ci potrzebny na krótko, naprawdę warto rozważyć jej wynajęcie. Zapewni to komfort dziecku i tobie, a jednocześnie pozwoli oszczędzić pieniądze.

No comments:

Post a Comment